Іспанський тренер очолить дубль «Динамо» замість Белькевича

Динамо Київ 22 Липня, 09:35 1178
Іспанський тренер очолить дубль «Динамо» замість Белькевича     | 19-27
Колишній головний тренер Басконії, фарм-клубу Атлетика з Більбао, Висен Гомес продовжить роботу в київському «Динамо».

Колишній головний тренер Басконії, фарм-клубу Атлетика з Більбао, Висен Гомес продовжить роботу в київському «Динамо», повідомляє football.ua, посилаючись на офіційний сайт Атлетика.

В системі клубу з Більбао Гомес провів останні 14 років, працюючи за різні юнацькі команди. За цей час іспанський фахівець виховав чимало гравців для першої команди.

Цілком ймовірно, в «Динамо» Гомес також працюватиме з молоддю.