Колишній головний тренер Басконії, фарм-клубу Атлетика з Більбао, Висен Гомес продовжить роботу в київському «Динамо», повідомляє football.ua, посилаючись на офіційний сайт Атлетика.
В системі клубу з Більбао Гомес провів останні 14 років, працюючи за різні юнацькі команди. За цей час іспанський фахівець виховав чимало гравців для першої команди.
Цілком ймовірно, в «Динамо» Гомес також працюватиме з молоддю.