Соса, Гомес і Крістальдо втекли з «Металіста»

Футбол України 22 Липня, 09:55 1151
Соса, Гомес і Крістальдо втекли з «Металіста»   | 19-27
Три аргентинця Хосе Соса, Алехандро Гомес і Крістальдо покинули харківський клуб.

Як повідомляє football.ua, посилаючись на аргентинське видання Ole, трійця аргентинців за прикладом Себастьяна Бланко теж вирішила відмовитися від ідеї повернення до Харкова у зв'язку з побоюваннями через конфлікт між Україною і Росією.

Аргентинці не хочуть повертатися в Україну і намагаються знайти докази того, що при настільки специфічній ситуації в країні вони мають право залишити клуб.

Нагадаємо, що нещодавно відразу шість південноамериканських гравців донецького «Шахтаря» теж відмовилися повертатися до України.