Колишній тренер «Динамо» Олег Блохін зажадав 3,6 млн євро компенсації за дострокове розірвання угоди з київським клубом, повідомляє головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков.
«Як людина Блохін... М-да. Показав себе. Дуже шкода, страшно не хотілося миритися з таким. Тепер навіть найвідданіші його прихильники отримали пояснення, чому він вперто не йшов з команди. Наскільки я знаю, сума претензій - 3,6 млн. євро», - написав Франков на своїй конференції на matchday.ua.
Нагадаємо, Блохін був звільнений з київського «Динамо» після поразки від «Шахтаря» в чемпіонаті України в квітні цього року. У сезоні 2013/2014 «Динамо» вперше в історії зайняло місце нижче другого в чемпіонаті України.
Раніше президент київського «Динамо» Ігор Суркіс заявив, що про грошову компенсацію Блохіну не може бути s мови. Футбольний агент Дмитро Селюк тоді зазначив, що проблем з компенсацією у Блохіна не виникне.
Нагадаємо, схожа ситуація склалася у «Динамо» з Юрієм Сьоміним, якому керівництво київського клубу спочатку відмовлялося виплачувати компенсацію за розірвання контракту.