Факундо Бертольо хоче покинути «Динамо»

Динамо Київ 22 Липня, 17:54 1160
Факундо Бертольо хоче покинути «Динамо»  | 19-27
Півзахисник київського «Динамо» прагне поїхати з України.

Факундо Бертольо, який нещодавно повернувся в «Динамо», сподівається, що його агент допоможе повернутися до Аргентини. Про це футболіст розповів в інтерв’ю сайту «tn.com.ar».

- Як зараз ви живете у Києві?

- Зараз я намагаюсь повністю присвятити себе тренуванням. Але ж я знаю, що країна знаходиться у стані війни. Ситуація ускладнюється коли дивишся телевізор та бачиш усі ці бої, стає трохи лячно.

- В столиці теж є сепаратисти?

- Ні, на щастя тут немає ніяких проблем чи бойових дій. Раніше тут теж було неспокійно, але попередній уряд змінився, тож тепер тут все гаразд. Але ж ви бачите, що становище країни дуже складне. Саме тому я хочу покинути Україну. Наразі ми працюємо з моїм агентом, щоб знайти новий клуб.

- Тож в «Динамо» Ви залишатися не збираєтесь?

- Ми зустрічалися з президентом київського «Динамо», він запевнив нас в безпеці. Потім ми повинні були вирішити фінансові питання, але я хочу повернутися до Аргентини. Ми вже переговорили з деякими клубами.

- Ви вже маєте якісь домовленості?

- Наразі ми розглядаємо пропозиції та будемо обирати найкращі. Моя родина хоче щоб обирав саме я.

- Ви зараз в Україні один?

- Зараз один. Ніхто не схотів приїхати. Моя родина хоче жити в Аргентині. Наразі ми з агентом ведемо деякі перемовини, сподіваюсь це вирішиться якомога швидше.