Офіційно: формат чемпіонату України залишається колишнім

Динамо Київ 22 Липня, 18:56 969
Офіційно: формат чемпіонату України залишається колишнім     | 19-27
У наступному сезоні 14 команд Прем'єр-ліги зіграють у два кола.

У наступному сезоні 14 команд Прем'єр-ліги зіграють у два кола.

Це було затверджено на виїзному засіданні Виконкому ФФУ, який відбувся на Львів-Арені напередодні Суперкубка України. «Було багато думок з цього приводу, - сказав віце-президент ФФУ Анатолій Попов. - Але праві ми чи ні - зрозуміємо в кінці сезону. Варіанти були різні. Перший - традиційний з Кубком з 1/8-й фіналу в два матчі. Таким методом відбудеться збільшення кількості матчів. Другий - варіант Шахтаря. Третій - варіант, запропонований Карпатами. Четвертий - спільний, від Волині, Динамо і Дніпра. Але гарненько поміркувавши, ми вирішили залишити колишній формат турніру. У Кубку України ж з 1/8-фінала буде по два поєдинки аж до фіналу».

Що стосується переходу між лігами, то Попов сказав наступне: «Вилітає одна команда, стільки ж і піднімається. Поки що ми прогнозуємо, що в наступному сезоні в Прем'єр-лізі теж зіграє 14 клубів. Однак зараз обставини змінюються дуже швидко, тому може статися, що завгодно».

Максим Сухенко, Football.ua