В матчі за Інтер-Суперкубок України перемогу здобуває донецький «Шахтар».
На старті матчу перша небезпека виникла біля воріт «гірників», проте на наступну десятихвилинку донеччани відвернули атаки від своїх воріт і створили кілька гострих моментів біля воріт киян. «Динамо» відповіло штрафним від Калітвінцева – розіграш виявився невдалим. Далі непоганий момент був у Безуса, проте простріл виявився занадто сильним. За цим ще кращий момент був у Гладкого, проте, на щастя для вболівальників «біло-синіх», той не зміг вразити ворота Шовковського.
Чим далі до завершення першої сорокап’ятихвилинки, тим більшою була напруга на полі: пішли фоли, жовті картки, проте рахунок на табло залишився незмінним.
Другий тайм розпочався «смачним» пострілом Ярмоленка – кіпер «Шахтаря» врятував ворота. «Гірники» відповіли ударом Шевчука. Далі варто відзначити лише невдоволену реакцію Срни та хороший удар від Домагоя Віди.
Варто зазначити, що як перший, так і другий тайм проходили за просто фантастичної підтримки трибун «Арени Львів».
На 75-ій хвилині кияни пропускають: відзначився Гладкий – 1:0.
Після цього хороший момент був у Мбокані, проте конголезець не переграв кіпера «Шахтаря». А час вже почав «грати» проти «Динамо». Кияни нічого особливого попереду не створили, хоча гра була рівною, «гірники» - забили вдруге. Відзначився Марлос – 2:0.
Фактично, це і була крапка в протистоянні «Динамо» та «Шахтаря», хоча Гусєв міг би «підсолодити» поразку на останніх хвилинах, проте пробив вище воріт. В результаті, «гірники» здобули перемогу – 2:0.
Огляд матчу:
Церемонія Нагородження:
Протокол матчу взято з офіційного сайту «Динамо»

Фото з матчу:
Решту фото можна переглянути в альбомі.
Автор фото: Євген Кравс