- Даріо, перемога над киянами завжди важлива для «Шахтаря». Але сьогодні вона набуває особливу цінність?
- Звичайно! Ми знаємо, що наші вболівальники з нами. Ця перемога для них, для Донбасу, для всіх людей, які тяжко переживають війну. Не знаю, що сказати... Серце болить, душа болить. Але все одно ми намагаємося показати наш футбол, шахтарський. Намагаємося подарувати свято всім уболівальникам «Шахтаря».
- Обидві команди почали гру у хорошому темпі. Важко було фізично утримувати такий рівень?
- У нас було багато розмов в команді між собою. І домовилися, що у нас немає іншого виходу, крім перемоги. Сподіваємося, сьогодні ми порадували багатьох людей.
- «Арена Львів» була заповнена. Атмосфера вразила?
- Так, дякую Львову, а особливо вболівальникам «Шахтаря», які приїхали на гру. Усі, хто вболіває за «Шахтар», повинні знати: я з вами, команда з вами!