Олександр Гладкий: Задумав - і вийшло

Футбол України 22 Липня, 22:40 644
Олександр Гладкий: Задумав - і вийшло   | 19-27
Після матчу з «Динамо» поділився враженнями автор першого гола у ворота киян.

- Олександре, про краще повернення в «Шахтар», напевно, не варто було і мріяти?
- Так, згоден!

- Як розподіляли обов'язки з Адріано в цьому матчі? Часом і ти був на вістрі атаки, і Луїс.
- Спочатку Луїс діяв більше з глибини, але вже по ходу поєдинку ми мінялися один з одним. Така була задумка тренера. Думаю, ми сьогодні показали хороший футбол у грі проти сильної команди, забили два м'ячі. А головне - здобули перемогу в такий важкий для команди момент.

- В епізоді із забитим м'ячем ти все виконав дуже холоднокровно. Як тобі вистачило терпіння? Або просто не було можливості пробити раніше?
- Важко сказати. Якось так задумав. Слава Богу, все вийшло. Це найголовніше.