Єдиний динамівець, який погодився дати інтерв'ю журналістам у мікс-зоні, поділився переживаннями, враженнями та сподіваннями на майбутнє:
- Чого сьогодні не вистачило «Динамо»?
- Напевно, реалізації, все-таки моменти були, до того ж, другий тайм досить непогано грали. Думаю, гра йшла до першого м'яча, ми пропустили - ми програли.
- З настроєм проблем не було на цю гру?
- Усі хлопці віддавалися, за кількістю жовтих карток було видно, що на полі - чоловіча боротьба.
- Що зараз відчуваєте? Напевно не такого початку сезону очікували?
- Звичайно, програвати завжди неприємно, але ми показали непогану гру, особливо в другому таймі. Я вважаю, потрібно взяти найкраще з цієї гри і рухатися далі, набирати максимальну кількість очок. Зараз не можна опускати голову, бо попереду ігровий сезон.
- Перед початком сезони не буде емоційного спустошення?
- Думаю, тренери знайдуть потрібні слова, щоб підняти бойовий дух хлопцям.
- Що сказав Ребров після гри?
- Сказав, що не потрібно засмучуватися, з піднятою головою рухатися далі, готуватися до наступної гри.
- Що можете сказати уболівальникам?
- Дякую, що прийшли і підтримали «Динамо». Прикро, що не вдалося порадувати гарним результатом.

- Пропущені голи - це індивідуальні помилки гравців «Динамо» чи більше заслуга «Шахтаря»?
- Це наші помилки, в першому пропущеному м'ячі - банальний винос, програли боротьбу, людина вибігає з центру поля один на один - не можна допускати такі помилки.
- Як оцінюєте гру Рибалки і Калітвінцева?
- Хлопці гідно зіграли, було видно, що вони готові грати на високому рівні.
- Уже встигли зігратися саме таким складом?
- Звичайно, два збори провели, грали в різних схемах, з різним складом, зігратися встигли.
- «Динамо» було готове до того, що «Шахтар» сьогодні зіграє в два форварда?
- Нас не цікавить «Шахтар», ми намагаємося так побудувати гру, щоб «Шахтар» думав про «Динамо».