Андрій Ярмоленко: «Зараз не можна опускати голову»

Динамо Київ 22 Липня, 22:53 1031
Андрій Ярмоленко: «Зараз не можна опускати голову»      | 19-27
22 липня у Львові відбувся матч між донецьким «Шахтарем» і київським «Динамо» за Суперкубок України, в якому «Шахтар» виграв з рахунком 2:0.

Єдиний динамівець, який погодився дати інтерв'ю журналістам у мікс-зоні, поділився переживаннями, враженнями та сподіваннями на майбутнє:

- Чого сьогодні не вистачило «Динамо»?

- Напевно, реалізації, все-таки моменти були, до того ж, другий тайм досить непогано грали. Думаю, гра йшла до першого м'яча, ми пропустили - ми програли.

- З настроєм проблем не було на цю гру?

- Усі хлопці віддавалися, за кількістю жовтих карток було видно, що на полі - чоловіча боротьба.

- Що зараз відчуваєте? Напевно не такого початку сезону очікували?

- Звичайно, програвати завжди неприємно, але ми показали непогану гру, особливо в другому таймі. Я вважаю, потрібно взяти найкраще з цієї гри і рухатися далі, набирати максимальну кількість очок. Зараз не можна опускати голову, бо попереду ігровий сезон.

- Перед початком сезони не буде емоційного спустошення?

- Думаю, тренери знайдуть потрібні слова, щоб підняти бойовий дух хлопцям.

- Що сказав Ребров після гри?

- Сказав, що не потрібно засмучуватися, з піднятою головою рухатися далі, готуватися до наступної гри.

- Що можете сказати уболівальникам?

- Дякую, що прийшли і підтримали «Динамо». Прикро, що не вдалося порадувати гарним результатом.



- Пропущені голи - це індивідуальні помилки гравців «Динамо» чи більше заслуга «Шахтаря»?

- Це наші помилки, в першому пропущеному м'ячі - банальний винос, програли боротьбу, людина вибігає з центру поля один на один - не можна допускати такі помилки.

- Як оцінюєте гру Рибалки і Калітвінцева?

- Хлопці гідно зіграли, було видно, що вони готові грати на високому рівні.

- Уже встигли зігратися саме таким складом?

- Звичайно, два збори провели, грали в різних схемах, з різним складом, зігратися встигли.

- «Динамо» було готове до того, що «Шахтар» сьогодні зіграє в два форварда?

- Нас не цікавить «Шахтар», ми намагаємося так побудувати гру, щоб «Шахтар» думав про «Динамо».