Сергій Палкін: «Ця перемога дуже дорога»

Футбол України 23 Липня, 07:44 1090
Сергій Палкін: «Ця перемога дуже дорога»   | 19-27
Генеральний директор «Шахтаря» поділився враженнями від матчу за Суперкубок.

- Є перемоги, за які багато чого готовий віддати. Нинішню перемогу ми повинні присвятити Донецьку, Донбасу і миру. Це найголовніше зараз.

- Вам встиг подзвонити Рінат Леонідович і що сказав?
- Дуже поганий зв'язок. Нічого не працює. Тому ще не говорили.

- Матч відбувся у Львові. Що ви відчували? І чи була рівна підтримка для «Шахтаря» і «Динамо»?
- Поклавши руку на серце, не зовсім рівна. Але, думаю, в майбутньому ми це виправимо. І саме у Львові. Тому що плануємо проводити тут домашні матчі чемпіонату і Ліги чемпіонів.

- Яка ситуація з бразильцями, які покинули клуб? Що буде далі: вони повернуться, ведуться переговори?
- Зараз у нас період їх переконання: в Україні все нормально, можна грати, можна жити і нормально існувати. Це головне на сьогодні завдання, тому що багато хто наляканий. Надалі, сподіваюся, все налагодиться, повернеться. Якщо ні, тоді є інші механізми, які потрібно задіяти.

- Сьогодні зіграли два трансфери: Марлос і Гладкий...
- От бачите, як ми вгадали. Лазерна селекція у нас.

- Містер задоволений? Щось вам сказав?
- Природно, задоволений. Особливо в такій складній ситуації, як у «Шахтаря». Ця перемога дуже дорога.