Колишній наставник київського «Динамо» і збірної України Йожеф Сабо поміркував про те, наскільки зміниться співвідношення сил в четвірці українських топ-клубів у разі, якщо їх склад покинуть іноземні футболісти.
- Не думаю, що ця ситуація надасть якийсь істотний вплив на майбутнє співвідношення сил. Мені здається, що далеко не всі зважаться на те, щоб кинути насиджене місце, порушивши умови контракту. Крім того, українські футболісти клубів-грандів, як правило, мало в чому поступаються легіонерам.
Звичайно, більшою мірою постраждає «Шахтар», який, часом, навіть надміру залежав від настрою іноземців. З іншого боку, донеччани, немов передбачаючи можливі проблеми, почали повертати з оренди своїх талановитих футболістів. Думаю, найближчим часом склад гірників поповнять ще кілька хлопців, яким вже давненько не надавалося шансу.
Дуже важко буде «Металісту», адже якщо не брати до уваги легіонерів, в харківській команді замало дійсно класних гравців. На мій погляд, найменше в цій ситуації постраждає «Динамо». Наскільки я знаю, тут ніхто не піднімав питання про відхід, крім Джермейна Ленса. Але голландець, незважаючи на бронзову медаль чемпіонату світу, не зумів яскраво проявити себе у Бразилії. Так що розраховувати на серйозну пропозицію йому буде досить важко, - цитує Сабо «СЕ в Україні».