«Володимир Шваб, наш клієнт, підписав контракт на рік з київським клубом «Оболонь-Бровар». Удачі Вові!», - написав Коваль на своїй сторінці в Твіттері.
Разом з ФК «Оболонь-Бровар» футболіст почав працювати на літніх зборах, приймаючи участь в товариських матчах.
Відзначимо, що Володимир Шваб народився 22 березня 1993 в місті Овруч Житомирської області, свою ігрову кар'єру молодий футболіст починав у ДЮФШ «Овруч», а також грав у київському «Арсеналі»
Гравець «Динамо-2» перейшов у «Оболонь-Бровар»
За інформацією футбольного агента Сергія Коваля, форвард «Динамо-2» Володимир Шваб, який взимку уклав однорічну угоду з «біло-синіми», перейшов до київського клубу «Оболонь-Бровар».