22 липня в Целль-ам-Зе, на стадіоні «Алоїс Латіні» відбувся товариський матч між «Локомотивом» і «Байєром 04», який завершився з рахунком 1:3 на користь гравців з Леверкузена.
22-річний екс-гравець «Шахтаря» вийшов на поле у другому таймі. Для того, щоб записати на свій рахунок черговий м'яч, йому знадобилося всього 20 хвилин. У кінцівці зустрічі українець міг оформити дубль, але московський клуб виручив голкіпер.
Відзначимо, що провівши 4 товариських матчі у «Байєрі» Юрченко забив 4 голи.
«Локомотив» - «Байєр 04» 1:3 (0:2)
Голи: Чалханоглу, 2 (0:1). Кісслінг, 7 - з пенальті (0:2). Юрченко, 65 (0:3). Шишкін, 79 (1:3).
«Локомотив»: Абаєв, Чорлука (Бєляєв, 74), Дюріца (Пейчіновіч, 46), Денисов (Серасхов, 77), Янбаєв, Фернандеш, Самедов, Міранчук Антон, Ткачов (Ал. Міранчук, 82), Майкон, Н'Дойе (Павлюченко, 77).
«Байєр 04»: Крешіч, Спахіч, ледь (Хильберт, 46), Вендель, Донаті (Вагенер, 46), Райнхарц, Чалханоглу (Рю Син Ву, 46), Кастро (Рольфес, 46), Белларабі, Сон Хин Мін (Юрченко, 46), Кісслінг (Дрміч, 46).
Попередження: Пейчіновіч, 48.