Один з «дезертирів» «Шахтаря» повернувся в клуб

Футбол України 23 Липня, 15:38 1038
Один з «дезертирів» «Шахтаря» повернувся в клуб    | 19-27
Один з утікачів легіонерів «Шахтаря» повернувся в клуб.

Один з утікачів легіонерів «Шахтаря» повернувся в клуб, повідомляє «Обозреватель»

Про це після матчу з «Динамо» за Суперкубок України сказав головний тренер донецької команди Мірча Луческу.

«Це був намір агентів футболістів, переконати всіх гравців не повертатися до клубу. Тейшейрі і Дугласу розповіли, що вони стоять 100 мільйонів.

Вони намагаються працевлаштуватися в Європі. Поки повернувся тільки Фред. Чекаємо інших», - сказав Луческу.

Раніше власник Шахтаря Рінат Ахметов підтвердив, що після товариського матчу з Ліоном у Львів не прибули Алекс Тейшейра, Фред, Дентіньо, Дуглас Коста, Факундо Феррейра і Ісмаїлі.