Один з утікачів легіонерів «Шахтаря» повернувся в клуб, повідомляє «Обозреватель»
Про це після матчу з «Динамо» за Суперкубок України сказав головний тренер донецької команди Мірча Луческу.
«Це був намір агентів футболістів, переконати всіх гравців не повертатися до клубу. Тейшейрі і Дугласу розповіли, що вони стоять 100 мільйонів.
Вони намагаються працевлаштуватися в Європі. Поки повернувся тільки Фред. Чекаємо інших», - сказав Луческу.
Раніше власник Шахтаря Рінат Ахметов підтвердив, що після товариського матчу з Ліоном у Львів не прибули Алекс Тейшейра, Фред, Дентіньо, Дуглас Коста, Факундо Феррейра і Ісмаїлі.