Російський футболіст обурений тим, що ЧС-2014 провели в Бразилії

Світовий футбол 23 Липня, 19:28 655
Російський футболіст обурений тим, що ЧС-2014 провели в Бразилії   | 19-27
Півзахисник московського «Динамо» і збірної Росії Юрій Жирков висловив здивування, що Бразилії довірили проведення чемпіонату світу-2014, незважаючи на небезпечну обстановку в країні.

Хавбек зазначив, що з тих же причин в минулому сезоні УЄФА заборонив його колишньому клубу «Анжи» провести матчі Ліги Європи в Махачкалі.

- У Бразилії команду нікуди не випускали з бази виключно з причин безпеки або це були правила Капелло?

- Капелло говорив про безпеку. А як насправді - не знаю. Мені незрозуміло інше: як таке змагання можна проводити в такій країні?! Тоді чому забороняють матчі Ліги Європи в Махачкалі? Це ж теж питання безпеки. Тільки одним довіряють проведення чемпіонату світу, а іншим не дають прийняти одну єврокубкову зустріч!

- Я так розумію, що у відпустку з сім'єю до Бразилії тепер точно не полетите?

- Ні, звичайно! До того ж дуже далеко летіти. А я не люблю далекі перельоти - віддаю перевагу відпочивати небудь ближче, - розповів журналістам «СЕ» Юрій Жирков.