«Мене не було в країні всього два чи три тижні. Коли повернувся в Україну, то побачив повістку в армію. Чесно кажучи, я був здивований. Одноклубники відмовлялися вірити мені, поки я не показав їм повістку.
Я навіть не думаю про те, щоб покинути Україну. Вірю в те, що все налагодиться. Я просто хочу грати у футбол, робити те, що вмію кращого всього в житті.
Стежу за ситуацією в країні по телевізору, читаю новини в інтернеті. Харків залишився осторонь від зіткнень. Що ж до Криму, то мені довелося продати там свій будинок. Коли я грав у «Таврії», в Криму було все інакше», - цитує Едмара football.ua.