Нападник «Дніпра», вихованець київського «Динамо», Роман Зозуля підтримав Збройні сили України. Про це повідомляє football24.ua
Гравець національної збірної України побажав здоров'я і довголіття українським військовим, які захищають територію рідної землі від проросійських терористів: «Хлопці, повертайтеся живими! Слава Україні! Тримаємо ва вас кулаки!».