Гравці «Динамо» про нову форму

Динамо Київ 24 Липня, 17:01 1927
Гравці «Динамо» про нову форму   | 19-27
Футболісти київського «Динамо», що брали участь сьогодні у презентації нової домашньої форми команди, дали короткі коментарі про перші враження від неї.

Футболісти київського «Динамо», що брали участь сьогодні у презентації нової домашньої форми команди, дали короткі коментарі про перші враження від неї.

Олександр Шовковський: «Яка б не була форма, все одно нам потрібно виходити на футбольне поле і грати. Грати і вигравати. Від форми багато не залежить, але завжди приємно грати в новій екіпіровці».

Олег Гусєв: «Красива хороша форма. І найголовніше - зручна. Добре також, що при такій погоді в цій формі буде не жарко».

Денис Гармаш: «Красива, зручна форма. Вважаю, що це найкращий варіант нашої екіпіровки за останні чотири роки. Сподіваюся, досягнемо з нею успіхів і найкращих результатів».