– Дуже прикро, що програли в матчі за Суперкубок, але ця гра вже пройшла. Зараз наші завдання і думки зосереджені на чемпіонаті України, до якого вся команда підходить у нормальному стані.
— Склалося враження, що в першому таймі матчу за Суперкубок Ви дуже нервували біля кромки поля. Були незадоволені тим, як команда виконувала установку?
— Мені здалося, що хлопці злякалися «Шахтар» у першому таймі. Можливо, на молодих хлопців, які вперше вийшли в основному складі, лягла дуже велика відповідальність. Через це могло виникнути хвилювання, яке передалося на всю команду. Я, звичайно, теж хвилювався і намагався допомогти хлопцям.
— Сьогодні у відкритому тренуванні не брали участь Мбокані та Віда. Що з ними?
— На жаль, у Мбокані все ще невеликі проблеми з коліном, але я сподіваюся, що до матчу з «Ворсклою» він буде готовий. З Відою те ж саме.
— Після тренування ви перемовились кількома словами з Тремулінасом. Про що говорили, якщо не секрет?
— Я запитав про його стан, адже Тремулінас довго не тренувався і пізно почав збори. Мені було цікаво дізнатися думку самого футболіста про те, на скільки він готовий.
— Щось прояснилося з майбутнім француза?
— Сподіваюся, що прояснилося, але я про це нічого не знаю. Зараз він тренується з нами. Я завжди говорив, що Бенуа - професіонал, який потрібен «Динамо».
— Наскільки правдиві чутки про бажання Мбокані піти з «Динамо»?
— Думаю, що з українських легіонерів зараз хочуть виїхати відсотків 90. Наша команда не є винятком .. Але хлопці професійно ставляться до своїх обов'язків, виходять на ігри і тренування. Будемо сподіватися, що зможемо утримати всіх іноземців.
— Є ще іноземці, які бажають покинути клуб?
– Думаю, краще запитайте у них, хочуть вони йти чи ні. Сподіваюсь, що ми усіх втримаємо.
— Прокоментуйте інтерес «Динамо» до Мораеса?
— Якщо цей футболіст забиває другий сезон більше всіх – тоді це якісний гравець.
— Сьогодні тренувався Ніко Кранчар, а в заявці його немає…
— Нажаль, у Ніко була довготривала травма. Взагалі, з приводу заявки: на Суперкубок, ті гравці, які є в строю, які «живі» - ми їх заявили. Зараз ми можемо щодня корегувати цю заявку і ми будемо це робити.
— Коли повернеться Ленс?
– На днях повинен повернутись.
— В якому стані Велозу?
— Працює, тренується.
— Як команда готується до матчу з «Ворсклою»? Сьогодні в тренуванні приймала участь друга команда – це завжди так, чи тільки через те, що відкрите тренування?
— Та ні, ми завжди після гри для гравців, які не отримали ігрову практику, влаштовували гру з молодіжним складом. І минулого сезону, і зараз.
— На скільки Ви розраховуєте на Бертольо, який говорив, що хоче піти?
— Всі говорять, що хочуть піти, але в них є контрактні обов’язки. Клуб, який запропонує хорошу суму за Бертольо – будемо з ним розмовляти.
— Дана схема чемпіонату краща ніж початкова?
— Я не можу сказати, але, напевно, це більш чесно для всіх команд, тому що ті команди які залишаться – тут знову ж питання, а якщо команда з п’ятого місця набере більше очок, то що, вона нікуди не потрапляє? Все-таки, це більш прозора схема і я, особисто, за неї.
— «Динамо» зараз потребує підсилення? Кого ви підшуковуєте, якщо не секрет?
— Секрет. Будь-яка команда має потребу в підсиленні. Особливо та, яка ставить перед собою найвищі завдання.
— Яка лінія має бути підсилена?
— Абсолютно всі, окрім воротарської. У нас достатньо українських голкіперів.
— Коваль натякнув, що підшукуватиме варіанти для продовження кар’єри…
— Будь-які футболісти, які не хочуть терпіти конкуренції та хочуть бути №1 в якійсь іншій команді, - мені не дуже цікаво слухати такі вислови. Я сам коли грав, в нас команді було достатньо футболістів, які були на заміні, не потрапляли до 18-ти і були професіоналами і боролись за місце в основі. Сподіваюсь, наші гравці будуть так само відноситись до своїх обов’язків.
— Сергій Люлька покине команду?
— Ви бачили, Сергія сьогодні немає. Він пішов в оренду.
— Куди, якщо не секрет?
— Швидше за все, в «Говерлу».
— На скільки новий формат Кубку України буде цікавішим?
— Буде цікавіше для вболівальників, адже буде більше ігор.