Останні місяці навколо Бенуа ходило дуже багато різноманітних чуток, щодо його переходу у «Сент-Етьєн». Наразі, це питання вже вирішено – Тремулінас залишається в «Динамо».
«Останній тиждень я вів перемовини із «Сент-Етьєном», проте ми не дійшли згоди. Так що я повернувся в «Динамо» та розпочав тренування. В нас зараз новий тренер, він має інше бачення футболу, яке підходить мені більше. У Києві все мирно, дуже тихо. Люди ходять у магазини, ресторани, ходять спокійно. Там немає ніяких проблем», - розповів Тремулінас