Динамівці провели відкрите тренування у новій формі. ФОТО

Динамо Київ 24 Липня, 20:18 1087
Динамівці провели відкрите тренування у новій формі. ФОТО  | 19-27
Після презентації нової форми, що відбулася у конференц-залі стадіону «Динамо» ім. Валерія Лобановського, гравці відправились до роздягальні, аби долучитись до решти команди та разом вийти на тренування.

Його динамівці провели не у звичному тренувальному екіпіруванні, а у новеньких комплектах форми, із номерами і, навіть, прізвищами на спинах.

Це тренування було відкритим для глядачів, яких цього теплого літнього вечора зібралося немало на трибунах стадіону. Спочатку багато глядачів підійшли поближче до поля та спостерігали тренування з бігових доріжок, аби бути ще ближче до гравців.

У занятті взяли участь не лише гравці основного складу, а і молодіжна команда. Не тренувалися через пошкодження Домагой Віда та Дьємерсі Мбокані. Перший з них, тим не менш, був присутній на стадіоні.

Розпочалося тренування традиційно із розминки, після якої динамівці перейшли до гри з м’ячем у квадратах і різноманітних вправ. Потім частина гравців, що відіграла весь матч за Суперкубок проти «Шахтаря» у вівторок, стала займатися за окремою програмою, після чого пограли у тенісбол.

Решта гравців майже на все поле провела двохсторінку із молодіжним складом під наглядом Сергія Реброва, який rthedfd діями гравців із однієї сторони поля, та Рауля Ранчо з іншої.

У ній взяли участь і ті гравці першої команди, яких не було на міжсезонних зборах, зокрема Бенуа Тремулінас, Мігель, Ніко Кранчар. Гравці були поділені на дві команди, одна з яких грала просто у новій формі, а друга вдягнула поверх футболок червоні тренувальні манішки.

Вболівальники дуже уважно спостерігали за цією двохсторінкою, супроводжуючи оплесками кожен із голів, які раз по раз влітали у ворота. Забило їх було немало, очевидно гравці хотіли подарувати своїм прихильникам, які зібралися на стадіоні, побільше позитивних емоцій.

Та і до цього ніхто з тих, хто завітав на тренування, не сумував. Зробити це їм не давав традиційний ведучий більшості заходів, які влаштовує «Динамо», відомий журналіст із динамівським серцем Олександр Липенко, якому сьогодні допомагав співведучий Микола Волков. Разом вони створювали святкову атмосферу під час, здавалося б, буденної справи для кожного футболіста – тренування.

Для усіх присутніх глядачів було влаштовано багато конкурсів, переможців у яких чекали подарунки від ТМ adidas та Фан-клубу. Ведучі задавали питання, пов’язані з історією клубу, і вручали призи за правильні відповіді. Інший конкурс полягав у тому, аби зробити найкраще фото з тренування, яке збере найбільше лайків на офіційних сторінках «Динамо» у соцмережах.

Після закінчення тренування гравці роздали вболівальникам кілька десятків м’ячів, повибивавши їх прямо на трибуни, після чого зробили з ними колективне фото. Як завжди, серед вболівальників було дуже багато охочих і до індивідуальних фото зі своїми кумирами, і ніхто з гравців не відмовив у цьому, тож дехто з динамівців залишав стадіон через досить тривалий час після завершення тренування. Та головне, що всі гравці залишали поле із посмішками на обличчях та зарядом позитивних емоцій від спілкування з вболівальниками, які їм дуже допоможуть якнайкраще стартувати у новому сезоні.