- Зараз важка ситуація в країні, чи відчуваєте ви себе безпечно?
- Ми тренуємося у відмінних умовах, немає ніяких проблем.
- Коли сталася трагедія з літаком в Україні, ви саме знаходились в Амстердамі, не боялися повертатися?
- Це сталося в іншій частині країни, а я летів у Київ, тому немає ніяких проблем.
- Які в вас плани на майбутнє?
- Я як працював, так і працюватиму по максимуму на тренуваннях, для того, щоб досягти кращих кондицій, а далі вже вирішить тренер.
- Своє майбутнє ви пов’язуєте з «Динамо»?
- Так, звісно.
- Як в команді сприйняли перехід Брауна Ідейє?
- Я не хотів би обговорювати інших гравців. Я тут, для того, щоб обговорювати себе.
- В новій формі відчуваєте себе чемпіоном?
- Так, форма хороша, дійсно відчуваєш себе в ній добре.