Менеджер «Вест Бромвіча» Алан Ірвін розповів виданню «Mirror», що нічого не знає про Брауна Ідейє, не бачив його жодної гри та висловив побажання, що краще було б придбати Пітера Одемвінгі.
«Було б чудово, якщо ми придбали такого гравця, як Пітер Одемвінгі. Кажучи відверто, я майже нічого не знаю про Брауна. Я його ніколи не бачив, проте маю довіру до людей, які порекомендували зробити цей трансфер.
Звичайно, це необов'язково погано, що я його не бачив, але наші скаути стежили за ним. Хоча краще було б поспостерігати за його грою, проте я певнений, що наша служба знайшла гідного гравця».