У четвер «Динамо» представило публіці та пресі нову домашню форму, в якій вийде в неділю на матч з «Ворсклою», і провело відкрите тренування - без травмованого Дьемерсі Мбокані.
Виявилося, що після суперкубкової гри з «Шахтарем» він відчув дискомфорт в коліні і полетів на консультацію до Бельгії - до лікаря національної збірної цієї країни, який стежить за здоров'ям форварда ще з часів «Андерлехта», - повідомляє «СЕ».
Велика ймовірність, що Мбокані повернеться до Києва якраз перед матчем з «Ворсклою», але «з корабля на бал», а точніше з трапа літака на поле його навряд чи випустять. А значить, грати з полтавчанами на вістрі атаки доведеться Артему Кравцю.