Заступник головного редактора журналу «Футбол» Андрій Шахов на своїй сторінці у Facebook поділився враженнями від нового домашнього комплекту форми «Динамо».
«Дуже гарна форма. За останній час, вважаю, це найкраща біла форма «Динамо». Дай Бог, щоб вона виявилася не тільки гарною, але й фартовою!»