Сергій Морозов: «Якщо наші топ-4 клубу посиплються, то це відіб`ється і на збірній, і на інших командах»

Футбол України 25 Липня, 13:14 956
Сергій Морозов: «Якщо наші топ-4 клубу посиплються, то це відіб`ється і на збірній, і на інших командах»   | 19-27
Сергій Морозов вважає, що у молоді зараз є відмінна можливість проявити себе.

Сергій Морозов вважає, що у молоді зараз є відмінна можливість проявити себе, пише газета «Вести».

- Чого ви чекаєте від майбутнього чемпіонату?

- Головне завдання чемпіонату, вже усіченого до 14 команд, щоб не провалилися «Шахтар», «Дніпро», «Металіст» і «Динамо». Якщо вони будуть грати на високому рівні, нехай і зі збоями в єврокубках, то український футбол залишиться на плаву. Якщо ж наші топ-4 клубу посиплються, то це відіб'ється і на збірній, і на інших командах, а в підсумку впаде рейтинг України на європейській і світовій арені. Добре б зараз ФФУ зробити акцент на молодіжну збірну. Зовсім скоро національна команда буде орієнтуватися на них. І в ситуації незапланованих від'їздів іноземців молодь отримає шанс проявити себе, заслужити довіру тренерів і підкріпити свої амбіції результатами і майстерністю.

- У кого більше шансів посісти перше місце?

- Поки важко робити прогнози, адже ми бачили в справі лише «Динамо» і «Шахтар». Треба подивитися, що з себе представляють ще й «Дніпро» з «Металістом». Але вже зараз можу сказати, що дуже сподобався «Шахтар». Незважаючи на проблеми зі складом, команда продемонструвала відмінну організацію гри. Та й до функціонального стану футболістів теж претензій немає. У цьому плані гірники - фаворити. Упевнений, команда ще додасть. Якщо вони збережуть такий настрій, то завоюють своє десяте чемпіонство.

- Хто може стати головний розчаруванням сезону?

- У топ-клубів нашого чемпіонату є серйозна фінансова основа, що гарантує командам стабільність. А ось у тих, у кого в цьому плані не все гладко, можуть бути проблеми. Тому дуже важливо в нинішній ситуації, таким клубам знайти додаткових спонсорів. Також непросто доведеться тим, хто змушений буде проводити домашні матчі на нейтральних полях. У першу чергу це стосується донецького «Металурга» і луганської «Зорі». Їм дуже важливо знайти підтримку місцевих уболівальників у Львові та Запоріжжі.