Як динамівці грали в тенісбол. ВІДЕО

Динамо Київ 25 Липня, 14:39 1690
Як динамівці грали в тенісбол. ВІДЕО          | 19-27
На відкритому тренуванні, гравці київського «Динамо» побалували вболівальників видовищною грою в тенісбол.

На відкритому тренуванні гравці київського «Динамо» побалували вболівальників видовищною грою в тенісбол.

Парі Ярмоленко-Макаренко протистояли Рибалка-Безус.

Інша пара Беланда-Калітвінцев проти Драговіча та Даніло Сілви.

На жаль, переможці пар залишились невідомими.

Автор відео - Ілля Губань