Екс-капітан «Металіста» Хосе Соса, який самовільно покинув харківський клуб, підтримує форму в мадридському «Атлетіко». Футболіст планує залишатися в Мадриді, поки його майбутнє буде невирішеним, повідомляє iSport з посиланням на Marca.
"Матрацники» були зацікавлені в послугах аргентинця і найближчим часом вступлять у переговори з «Металістом», хоча і не планують значних інвестицій на трансфер хавбека.
Нагадаємо, Соса відіграв за «Атлетіко» другу половину минулого сезону на правах оренди, проте чемпіон Іспанії не скористався опцією для викупу контракту аргентинця за 10 мільйонів євро.
