Харківському «Металісту», схоже, в майбутньому сезоні 2014/2015 доведеться обходитися без своїх лідерів - легіонерів з Аргентини, повідомляє Xsport.
У заявочному листі харків'ян відсутні аргентинські легіонери Себастьян Бланко, Хосе Соса, Джонатан Крістальдо і Алехандро Гомес, які висловили небажання повертатися в Україну. Крім цього немає у заявці харків'ян і Чако Торреса.
Нагадаємо, раніше стало відомо, що четверо аргентинців, які не були у заявці, самовільно покинули клуб. «Металіст», у свою чергу, дав «втікачам» 48 годин для повернення в клуб.
Також додамо, що донецький «Металург» підписав контракт з двома українськими півзахисниками харківського «Металіста». Новобранцями донецької команди стали Олександр Нойок та В'ячеслав Шарпар.
Обидва футболісти перебралися в донецький клуб на правах оренди, повідомляє офіційний сайт УПЛ. У новому клубі Шарпар взяв 15-й номер, а Нойок буде грати під 18-м номером.