- Моя сім'я дуже турбувалася про мене, вмовляла не їхати в Україну. Близькі думали, що це дуже небезпечно. Тому я не зважився повертатися. Але вже на другий день пошкодував про свій вчинок. Мої побоювання розвіяла розмова з генеральним директором клубу Сергієм Палкіним. Він заспокоїв мене, запевнив, що всі ми будемо в безпеці. Плюс інші футболісти повернулися і все у них було нормально. Я дуже шкодую, що не відразу приїхав. Прошу вибачення у вболівальників, товаришів по команді і тренера.
- А як обстановка зараз?
- Хотілося б скоріше повернутися до Донецька. Ми сумуємо за нашим чудовому стадіону. Але варто віддати належне клубу за організацію тренувального процесу у Львові: у нас є все необхідне. Потім ми вирушимо до Києва, і, впевнений, там теж все буде на високому рівні. Ми віддаємо собі звіт, як складно забезпечити нормальну роботу в умовах, що склалися.
- Що скажеш уболівальникам, особливо тим, які зараз в Донецьку?
- У першу чергу, я хочу вибачитися перед ними і президентом нашого клубу. Швидше б закінчилося те, що зараз відбувається в Донецьку. А ми, футболісти, постараємося зробити все можливе, щоб у наших уболівальників було більше приводів для радості, - розповів прес-службі «Шахтаря» Феррейра.
Донецький «втікач» попросив вибачення за свій вчинок
Повернувшись в розташування команди, нападник «гірників» Факундо Феррейра пояснив свій вчинок та попросив вибачення.