Віталій Каверін перейшов у «Говерлу»

Динамо Київ 26 Липня, 05:54 1096
Віталій Каверін перейшов у «Говерлу»   | 19-27
23-річний півзахисник «Динамо-2» Віталій Каверін наступний сезон на правах оренди гратиме в «Говерлі».

23-річний півзахисник «Динамо-2» Віталій Каверін наступний сезон на правах оренди проведе в «Говерлі».

У своїй новій команді Каверін виступатиме під номером 24.

Ужгородці внесли екс-гравця «Динамо» в заявку на офіційному сайті УПЛ.

Нагадаємо, що в сезоні 2013/2014 Віталій Каверін провів у складі «Динамо-2» 15 матчів і відзначився одним забитим м'ячем.