«Після провального сезону кожен з футболістів «Динамо» розуміє, що у команди просто немає іншого виходу. Напевно віддає собі звіт у цьому і тренерський штаб.
Мені здається, що столичний колектив зробив всі необхідні висновки з минулих невдач і в новому сезоні побореться, як мінімум, за місце у Лізі чемпіонів.
Динамівці можуть похвалитися відмінним підбором гравців, які не залишили свою команду», - цитує Вірта sport-express.ua.