Юрій Вірт: «Динамо» буде боротися за місце в Лізі чемпіонів»

Динамо Київ 26 Липня, 12:25 1219
Юрій Вірт: «Динамо» буде боротися за місце в Лізі чемпіонів»  | 19-27
Голкіпер донецького «Шахтаря» 2000-х років Юрій Вірт оцінив перспективи київського «Динамо» у новому сезоні.

«Після провального сезону кожен з футболістів «Динамо» розуміє, що у команди просто немає іншого виходу. Напевно віддає собі звіт у цьому і тренерський штаб.

Мені здається, що столичний колектив зробив всі необхідні висновки з минулих невдач і в новому сезоні побореться, як мінімум, за місце у Лізі чемпіонів.

Динамівці можуть похвалитися відмінним підбором гравців, які не залишили свою команду», - цитує Вірта sport-express.ua.