Дмитро Хльобас: «Щиро вдячний Олегу Блохіну»

Динамо Київ 26 Липня, 13:18 2198
Дмитро Хльобас: «Щиро вдячний Олегу Блохіну»     | 19-27
Нападник «Динамо-2» Дмитро Хльобас у інтерв`ю для 1927.com.ua - про товариську гру з польським «Гутніком», талановиту молодь київського «Динамо» та про справи Олександра Алієва.

Нападник «Динамо-2» Дмитро Хльобас у інтерв`ю для 1927.com.ua - про товариську гру з польським «Гутніком», талановиту молодь київського «Динамо» та про справи Олександра Алієва.

- Розгромний рахунок говорить про слабкий рівень підготовки суперника?

- Рахунок (1-6 - ред.) говорить про хорошу підготовки нашої атаки і команди в цілому.

- Чи не засмутився, що не забив?

- Ні, для мене радість і коли мої друзі на полі забивають.

- Ти взагалі до того як дізнався, що будете грати з «Гутніком», знав хоч щось про цю команду і взагалі хоч раз чув про неї?

- Не знав з ким граємо, і взагалі ніколи не цікавлюся. Для мене це абсолютно неважливо.

- Тобто, ви не розбирали гру «Гутніка», не переглядали нарізки, а просто вийшли і зіграли, нічого не знаючи про цю команду?

- Саме так.

- Як ти вважаєш, те покоління, яке зараз підростає в «Динамо», вже здатне замінити провідних гравців основи киян? Зокрема ти, Харатін, Калітвінцев, Панфілов, Яремчук, Гемега..?

- Без сумнівів лідери нашої команди це - Віталій Гемега, Сергій Мякушко, Олексій Хобленко, Ваня Трубочкін, Антон Братков, Діма Рижук, Женя Морозов, Віталій Ягодинський, Ахлетдин Ісраїлов та Олексій Савченко, - вони повинні грати у вищій лізі за «Динамо».

- Яка там ситуація з Алієвим? Він тренується у загальній групі з вами не дуже часто, але все ж ...? Ти з ним розмовляв?

- На рахунок Алієва не знаю, він тренувався з нами в загальній групі багато разів (після того, як покинув табір «Анжі» - ред.). Розмовляв, у нього все відмінно.

- Чи є така можливість, що ми побачимо Алієва у футболці «Динамо» чи «Динамо-2»?

- Мені здається, навряд чи, але звідки мені знати.

- Як ти сам вважаєш, вже переріс рівень Першої ліги?

- Думаю, поки що ні. Це якраз той рівень, який нам зараз потрібен, це якраз та планка, яка нам під силу.

- 17 листопада 2012 «червона дата» в твоєму календарі?

- Та ніяка це не дата в моєму календарі, ну вийшов і вийшов. Я щиро вдячний людині, яка надала мені шанс вийти на поле в той день, це - Олег Блохін і весь тренерський штаб. Я дуже вдячний їм за те, що дали відчути, як це і що це.

- Які твої перспективи на наступний сезон у складі «Динамо-2»?

- Мої перспективи на даний сезон - виграти якомога більше ігор у Першій лізі.

Розмовляв - Ігор Гусаков