Нападник «Динамо-2» Дмитро Хльобас у інтерв`ю для 1927.com.ua - про товариську гру з польським «Гутніком», талановиту молодь київського «Динамо» та про справи Олександра Алієва.
- Розгромний рахунок говорить про слабкий рівень підготовки суперника?
- Рахунок (1-6 - ред.) говорить про хорошу підготовки нашої атаки і команди в цілому.
- Чи не засмутився, що не забив?
- Ні, для мене радість і коли мої друзі на полі забивають.
- Ти взагалі до того як дізнався, що будете грати з «Гутніком», знав хоч щось про цю команду і взагалі хоч раз чув про неї?
- Не знав з ким граємо, і взагалі ніколи не цікавлюся. Для мене це абсолютно неважливо.
- Тобто, ви не розбирали гру «Гутніка», не переглядали нарізки, а просто вийшли і зіграли, нічого не знаючи про цю команду?
- Саме так.
- Як ти вважаєш, те покоління, яке зараз підростає в «Динамо», вже здатне замінити провідних гравців основи киян? Зокрема ти, Харатін, Калітвінцев, Панфілов, Яремчук, Гемега..?
- Без сумнівів лідери нашої команди це - Віталій Гемега, Сергій Мякушко, Олексій Хобленко, Ваня Трубочкін, Антон Братков, Діма Рижук, Женя Морозов, Віталій Ягодинський, Ахлетдин Ісраїлов та Олексій Савченко, - вони повинні грати у вищій лізі за «Динамо».
- Яка там ситуація з Алієвим? Він тренується у загальній групі з вами не дуже часто, але все ж ...? Ти з ним розмовляв?
- На рахунок Алієва не знаю, він тренувався з нами в загальній групі багато разів (після того, як покинув табір «Анжі» - ред.). Розмовляв, у нього все відмінно.
- Чи є така можливість, що ми побачимо Алієва у футболці «Динамо» чи «Динамо-2»?
- Мені здається, навряд чи, але звідки мені знати.
- Як ти сам вважаєш, вже переріс рівень Першої ліги?
- Думаю, поки що ні. Це якраз той рівень, який нам зараз потрібен, це якраз та планка, яка нам під силу.
- 17 листопада 2012 «червона дата» в твоєму календарі?
- Та ніяка це не дата в моєму календарі, ну вийшов і вийшов. Я щиро вдячний людині, яка надала мені шанс вийти на поле в той день, це - Олег Блохін і весь тренерський штаб. Я дуже вдячний їм за те, що дали відчути, як це і що це.
- Які твої перспективи на наступний сезон у складі «Динамо-2»?
- Мої перспективи на даний сезон - виграти якомога більше ігор у Першій лізі.
Розмовляв - Ігор Гусаков