Екс-динамівець підсилив «Ворсклу» незадовго до матчу з «біло-синіми»

Динамо Київ 27 Липня, 08:09 837
Екс-динамівець підсилив «Ворсклу» незадовго до матчу з «біло-синіми»  | 19-27
Колишній гравець нашого клубу Сергій Логінов 25 травня був представлений, як новий футболіст полтавської «Ворскли» з врученням йому футболки з 2-м номером.

Нагадаємо, що цей захисник дебютував за динамівців в чемпіонаті 1-ї ліги ще в 2009 році в домашньому матчі проти алчевської «Сталі» (0:0). Затриматися, проте в другому за рангом динамівському колективі Логінову не вдалося.

Після цього він виступав на правах оренди за інші клуби, а взимку 2013-го року Сергій повернувся в розташування «біло-синіх», проте знову не зміг закріпитися у другому складі «Динамо».

Вчора Логінов провів весь матч у складі полтавського дубля проти «біло-синіх» і записав у свій пасив на 53-й хвилині попередження.