«Динамо» - «Ворскла»: останні новини перед грою

Динамо Київ 27 Липня, 10:24 1156
«Динамо» - «Ворскла»: останні новини перед грою   | 19-27
Сьогодні київське «Динамо» візьме старт у Прем’єр-лізі сезону 2014/2015.

О 19:00 «біло-сині» вийдуть на поле НСК «Олімпійський», аби вперше розпочати сезон матчем із полтавською «Ворсклою».

Цей матч відбудеться попри трагічну подію, яка сталася напередодні у Кременчуці. Був вбитий мер міста і президент «Ворскли» Олег Бабаєв. Сьогодні вночі команда прибула до Києва.

На традиційній передматчевій нараді було вирішено, що динамівці гратимуть у новій домашній білій формі, голкіпери – у жовтому. Гості також вдягнуть свій основний комплект форми зеленого кольору. Голкіпер «Ворскли» зіграє у чорному. До речі, це буде перша гра підопічних Сергія Реброва в оновленому домашньому комплекті форми, який цього тижня представила ТМ adidas.

У Києві сьогодні весь день пануватиме сонячна та спекотна погода. На момент початку гри стовпчики термометрів піднімуться до позначки +29°С.