«Зараз я в Аргентині. Клуб хоче, щоб я повернувся і почав тренуватися, але я не збираюся повертатися ще днів п'ятнадцять.
Думаю, мене оштрафують, але мені цілком однаково. Зараз усіма питаннями займається мій агент. Ідея полягає в тому, щоб я пішов в оренду або був проданий.
Знаю, що в Харкові все спокійно. Проте, мій будинок знаходиться поруч з головною площею міста, де проходять всякі акції протесту і демонстрації.
Один раз було, що я потрапив до епіцентру подій, коли їхав на своєму автомобілі. В Аргентині ви не впевнені у своєму майбутньому, а в Україні взагалі йде війна.
Мені не хочеться ризикувати, адже ситуація може ще більше погіршитися. Хочу попросити «Металіст» відпустити мене в оренду або продати», - цитує Алехандра Гомеса sports.ru, посилаючись на ole.com.