Ахлідин Ісраїлов: «Обидві команди гідно боролися»

Динамо Київ 27 Липня, 12:48 780
Ахлідин Ісраїлов: «Обидві команди гідно боролися»  | 19-27
Півзахисник «Динамо-2», який був близький до голу у ворота МФК «Миколаїв», поділився емоціями від гри.

- Була хороша гра, обидві команди гідно боролися на футбольному полі. Правда, було нестерпно жарко, важко бігати за таких погодних умов.

- Чого в першу чергу не вистачило для перемоги?

- Ми не реалізували свої моменти, хоча створили чимало можливостей, з яких могли вичавити максимум. Але, нажаль, не вдалося.

- У другому таймі тактика гри команди дещо змінилася або на активності позначилася виключно спека?

- Думаю, це вплинула спека. Ми нічого не змінювали, ми так само хотіли виграти, атакували, просто не вийшло...

- Чи були за міжсезоння якісь тактичні нововведення або команда грає у вже звичний футбол?

- Так, ми граємо в той же футбол, який нам звичний – гра у пас, швидкий перехід із оборони до атаки.