Екс-нападник «Андерлехта» Олег Ящук повернувся до клубу, якому віддав десять років своєї кар'єри.
Як повідомляє football.ua, посилаючись на офіційний сайт брюссельського клубу, починаючи з понеділка Олег Ящук буде вважатись тренером молодіжної команди «Андерлехта» (U-14).
«У «Андерлехті» Олег є своїм хлопцем. Він дуже досвідчений, він знає нашу клубну філософію. Разом з ним наші молоді таланти будуть прогресувати», - заявив директор департаменту молодіжних команд «Андерлехта» Жан Кіндерманс.
«Я живу в двох кроках від молодіжного навчального центру! Хочу донести молодим талантам свій досвід і знання», - зазначив Ящук.
За «Андерлехт» Ящук виступав з 1996 по 2006 рік. За цей час він зіграв у складі брюссельців 119 матчів, в яких відзначився 31 голом.