Перед початком матчу між київським «Динамо» та полтавською «Ворсклою» гравці вшанували пам'ять президента полтавської «Ворскли» Олега Бабаєва хвилиною мовчання.
Нагадаємо, Олег Бабаєв загинув вчора, 26 липня, внаслідок замаху, який скоїли на нього невідомі, біля його дому.