Колишній голова ПФЛ Св'ятослав Сирота на своїй стрінці в соціальній мережі Facebook прокоментував гру динамівців Кравця, Калітвінцева та Рибалки в матчі 1-го туру УПЛ.
«Рибалці та Калітвінцеву ще досвіду додати, що відбудеться незабаром, і вони будуть найкращими в Україні.
Кравець? Нормально грав. Перша гра. Трохи не пощастило. Дати йому можливість пару ігор, щоб відчути впевненість, і ціни йому не буде. Навіть сьогодні трохи фортуна була не за нього. Пару раз м'яч міг влетіти у ворота, але не пощастило. А якби пощастило і він забив би? Що б зараз говорили? Дайте йому ще кілька ігор, і, повірте, швидше за все, потім від похвальних од місця не вистачить в інтернеті».