Захисник київського «Динамо» Домагой Віда на 81 хвилині матчу з «Ворсклою» відмахнувся ліктем від захисника полтавчан Арменд Даллку.
Ведучий програми «Профутбол» Ігор Циганик висловив думку, що КДК ФФУ може присудити Домагою три матчі дискваліфікації.
Також, варто зазначити, що дещо раніше аналогічним вчинком щодо динамівця Сергія Рибалки відзначився форвард «Ворскли» Олег Баранник.