Футболісти «Олімпіка» не захотіли виконувати гімн України. ВІДЕО

Футбол України 28 Липня, 08:25 3162
Футболісти «Олімпіка» не захотіли виконувати  гімн України. ВІДЕО   | 19-27
Вчора, перед початком футбольного матчу між одеським «Чорноморцем» та донецьким «Олімпіком» звучав національний гімн.

Його підспівували гравці одеської команди і багато вболівальників «чорно-синіх». Коли ж камера показала крупно футболістів донецького «Олімпіка», то виявилося, що в команді ледве ворушив губами в такт тільки голкіпер команди Заур Махарадзе.

Варто зауважити, що серед гравців «Чорноморця» особливо намагався виконувати Віталій Балашов. Молодий і дуже норовливий форвард команди минулий сезон провів в оренді в ужгородській «Говерлі», де він, не виключено, міг стати більш патріотичним. У своєму дебютному після повернення матчі в Одесі Балашов зумів забити два голи - зі штрафного і з пенальті.