Роман Безус: «Бабаєв був людиною з великої літери». ВІДЕО

Динамо Київ 28 Липня, 08:42 829
Роман Безус: «Бабаєв був людиною з великої літери». ВІДЕО   | 19-27
Півзахисник киян Роман Безус після матчу з «Ворсклою» дав коментар «Профутболу».

«Перш за все, хочу сказати велике дякую Олегу Майдановичу, який багато зробив для мене в моєму житті, розпочинаючи, мабуть, з 15-ти років, коли я ще був маленьким хлопчиком з команди «Кремінь», коли я підписав перший контракт – він був у мене президентом. І продовжуючи до «Ворскли», до переговорів з «Динамо», завжди з ним були теплі відносини. Як житель міста Кременчук, я народився в цьому місті, - скільки він зробив для цього міста, - це не передати словами. Навести такий порядок…

Це була людина з великої літери. Хочу подякувати йому ще раз, вічна пам'ять.

Мабуть, сьогодні важко буде щось говорити «Профутболу». В футболістів «Ворскли» сльози на очах, мені було дуже важко грати на цьому фоні, але їм – важче.

Хочу побажати, щоб родина його трималась, що «Ворскла» трималась і місто. Це дуже велика втрата для всієї України. Таких людей мало».