Тренер «гірників» Мірча Луческу в інтерв'ю клубним ЗМІ прокоментував гру своїх підопічних в матчі проти «Металурга», та запевнив, що проти «Динамо» «Шахтар» зіграв краще.
«Задоволений результатом. Незадоволений змістом гри. Забили швидко, через 15 секунд після початку матчу, а потім діяли повільно. І допускали досить багато помилок в обороні. У другому таймі теж мали повну перевагу - проти команди, яка сіла на свою половину поля, добре організовувала захист. Ми ж не були настільки наполегливими, щоб зуміти забити ще, реалізувати свої моменти. Задовольнялися стерильним контролем м'яча без того, щоб створити будь-які гольові або небезпечні моменти біля воріт суперника. Були й проблеми у нас: в перерві троє наших футболістів відчували себе не дуже добре. Це Срна, Ракицький, Степаненко. Вийшли на другий тайм з проблемами. Тому й намагалися контролювати більше гру, наполегливі були в атаці. Ще раз повторюся, що задоволений результатом у першому матчі чемпіонату. Але в порівнянні з поєдинком, який ми провели з «Динамо» (Київ), сьогоднішнім змістом незадоволений. Чесно зізнаюся, зіграли слабше».