Андрій Ярмоленко: «Переживаю за події в Україні»

Динамо Київ 28 Липня, 10:22 770
Андрій Ярмоленко: «Переживаю за події в Україні»    | 19-27
Гравець «Динамо» Київ Андрій Ярмоленко поділився з передачею «ПроФутбол» думкою про те, що відбувається в Україні.



- Я боюся війни, як, напевно, і всі інші люди. Чи стежу я за новинами? Так. Переживаю за події в Україні, за те, що гинуть невинні люди. Ті люди, що зараз знаходяться там - реальні герої нашої країни.