Зарплата Блохіна в «Динамо» становила 1,5 мільйона доларів на рік

Динамо Київ 28 Липня, 10:45 1136
Зарплата Блохіна в «Динамо» становила 1,5 мільйона доларів на рік      | 19-27
Як інформує Tribuna.com, екс-головний тренер київського «Динамо» Олег Блохін, відповідно до контракту з київським клубом, заробляв 1,5 мільйона доларів на рік.

Як інформує Tribuna.com, екс-головний тренер київського «Динамо» Олег Блохін, відповідно до контракту з київським клубом, заробляв 1,5 мільйона доларів на рік.

Зарплата виплачувалася тренеру 11 платежами, повідомляє журнал «Футбол».

Також в угоді були передбачені преміальні:

- За чемпіонство - 1 млн. дол.;

- За 2-е місце і вихід в груповий турнір ЛЧ - 1 млн. дол.;

- За чвертьфінал ЛЧ - 500 тис.;

- За півфінал ЛЧ - 1 млн.

- За фінал ЛЧ - 1,5 млн.

Нагадаємо, що Блохін заявив про те, що київський клуб зобов'язаний виплатити йому неустойку за розрив контракту. У свою чергу Ігор Суркіс зазначив, що не має наміру сідати з Блохіним за стіл переговорів.