Як інформує Tribuna.com, екс-головний тренер київського «Динамо» Олег Блохін, відповідно до контракту з київським клубом, заробляв 1,5 мільйона доларів на рік.
Зарплата виплачувалася тренеру 11 платежами, повідомляє журнал «Футбол».
Також в угоді були передбачені преміальні:
- За чемпіонство - 1 млн. дол.;
- За 2-е місце і вихід в груповий турнір ЛЧ - 1 млн. дол.;
- За чвертьфінал ЛЧ - 500 тис.;
- За півфінал ЛЧ - 1 млн.
- За фінал ЛЧ - 1,5 млн.
Нагадаємо, що Блохін заявив про те, що київський клуб зобов'язаний виплатити йому неустойку за розрив контракту. У свою чергу Ігор Суркіс зазначив, що не має наміру сідати з Блохіним за стіл переговорів.