На своїй сторінці у «Вконтакте», ультрас київського «Динамо» опублікували короткий відеосюжет про підтримку улюбленої команди у матчі з полтавською «Ворсклою».
Ультрас «Динамо» під час матчу з «Ворсклою». ВІДЕО
На своїй сторінці у «Вконтакте», ультрас київського «Динамо» опублікували короткий відеосюжет про підтримку улюбленої команди у матчі з полтавською «Ворсклою».