«Перший матч, перша перемога. Заслужена, переконлива, не стільки за рахунком, скільки по грі. Але ніяких висновків, поки тільки збір інформації. Хтось сподобався, хтось - не дуже, хтось більше помилявся, хтось - менше. Нічого страшного. Повторю те, про що писав зі Львова: команда тільки втягується в сезон, і в стартових матчах претенденту на чемпіонство важливо просто не втрачати очки. Згадайте, як «Динамо» почало свій перший сезон при Газаєві: один розгром, інший. А як закінчило? Зараз, завдяки тому, що «Динамо» як володар Кубка України безпосередньо пройшло до групового раунду Ліги Європи, форсувати форму немає необхідності. Матчі проходять раз на тиждень, йде планомірна тренувальна робота, і впевнений, що від гри до гри футболісти окремо і команда в цілому будуть додавати. Так що більш якісний футбол ми напевно побачимо. А поки що головне - очки. Вчора їх «Динамо» здобуло.
«Ворсклі» ж хочу побажати відійти від цієї трагедії, побажати, щоб справа Бабаєва жила, і команда продовжувала, як мінімум, боротися за місце в єврокубках».