Артем Бєсєдін: «Завдання «мінімум» на ЧЄ ми виконали»

Динамо Київ 28 Липня, 14:17 1419
Артем Бєсєдін: «Завдання «мінімум» на ЧЄ ми виконали»       | 19-27
Гравець дубля «Динамо» Київ та збірної України (U-19) Артем Бєсєдін в ексклюзивному інтерв’ю сайту 1927.com.ua розповів про враження від Чемпіонату Європи (U-19) та перспективи у київському клубі

Гравець дубля «Динамо» Київ та збірної України (U-19) Артем Бєсєдін в ексклюзивному інтерв’ю сайту 1927.com.ua розповів про враження від Чемпіонату Європи (U-19) та перспективи у київському клубі

- Які емоції у тебе залишились після Чемпіонату Європи і що запам'яталося найбільше?

- Емоцій багато і всі дуже хороші. Хороший рівень як команд, так і умов, в яких ми жили. Більш за все запам'яталася перемога над Болгарією, тоді ми пройшли на ЧС. Мабуть цей момент був найяскравішим на Чемпіонаті Європи.

- Як ти оцінюєш гру збірної України на ЧЄ?

- Завжди можна зіграти краще. Завдання «мінімум» ми виконали, тобто пройшли на ЧС. Звичайно, хотілось вийти з групи, але не вийшло. Зовсім трішки не пощастило, але ми робили все, що було у наших силах.

- Як ти вважаєш, що завадило збірній України здобути перемогу над німцями?

- Підбір гравців в збірній Німеччини значно краще, ніж в інших команд, які грали з нами в групі. Плюс, у німців злагоджена й колективна гра. В цьому матчі необхідно було стрибнути вище своєї голови, щоб піднести щось німцям. До того ж, ми пропустили швидкий гол, через який стало грати в 2 рази важче.

- У тебе були розмови з тренером про твої перспективи у збірній?

- Ні.

- Чого ти очікуєш від Чемпіонату світу в Новій Зеландії?

- Необхідно добре підготуватися до ЧС, допрацювати й виправити ті помилки, які були на ЧЄ. І тоді у нас будуть всі шанси перемогти.

- З ким із партнерів по збірній ти досягнув повного взаєморозуміння?

- З товаришами по клубу, а так начебто з усіма непогано спілкуюся. У збірної гарний колектив і непогана атмосфера.

- Якщо говорити про твою клубну кар'єру, чи надходять тобі пропозиції від інших клубів? В якому ти мрієш грати?

- Надходять чи ні - це поки що неважливо. У мене контракт з «Динамо» Київ і я безмежно цьому радий.

- Тебе з самого приходу в «Динамо» називали одним із найперспективніших гравців. Чого ти хочеш досягти в київському клубі? Яка ціль є найголовнішою?

- Найголовнішою ціллю є потрапляння в першу команду і, звичайно ж, приносити там користь.

Розмовляла - Дарина Маневич