Сергій Ребров вже не вперше висловлює свою громадянську позицію. Не так давно він брав участь у допомозі армії України, придбавши казначейські облігації «Військові» для себе і своїх футболістів, які знаходилися у відпустці. Зізнавався, що відправляв повідомлення на підтримку армії та казав, що наші військові повинні відчувати підтримку як моральну, так і матеріальну.
Сьогодні «улюбленець секторів» знов довів, що він є справжнім українцем, якому не все одно на події в країні. Інформаційний портал «Вікна» повідомив про те, що Ребров особисто привітав одного з бійців батальйону «Донбас» із днем народження.
Іван Качмар та Олег Івахнюк у Нових Петрівцях під час прийняття присяги
Іменинник Олег Івахнюк, якому сьогодні виповнилося 29 років, зараз знаходиться у клінічному госпіталі МВС у Києві. Він отримав поранення звільняючи Луганську область від терористів. Одне з поранень нанесла куля 12-го калібру потрапивши у тазовий суглоб. Побратими винесли Олега із поля бою . Наразі, щоб врятувати суглоб, йому належить зробити ще одну операцію.
Знайомі Олега звернулися до Сергія Реброва з проханням підтримати хлопця у його день народження, на що отримали згоду. Ребров особисто привітав Олега Івахнюка та залишив у подарунок торт у формі футбольного поля.

Батальйон «Донбас» під час прийняття присяги